Zmiana ceny abonamentu Telewizji Kablowej na 55 zł/mies

Zmiana ceny abonamentu Telewizji Kablowej na 55 zł/mies

Z dniem dzisiejszym (tj. 1/02/2023) wprowadzamy zmianę ceny abonamentu za Telewizje Kablową. Nowa cena za miesięczny abonament Telewizji kablowej wynosi 55 zł (słownie: pięćdziesiąt pięć złotych).

Nowa cena będzie obowiązywać aktualnych klientów z dniem 1/05/2023. Jeśli w ostatnim czasie podpisali Państwo z nami 2-letnią umowę, to cena z umowy będzie honorowana do momentu jej wygaśnięcia.

Poniżej zamieszczamy informację o przyczynie wprowadzenia zmiany opłaty abonamentowej. Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Przypominamy również, iż mają Państwo prawo do wypowiedzenia umowy, jeśli nie akceptujecie wprowadzanych przez nas zmian w cenniku.

Drodzy Klienci/ Szanowni Państwo.

Od 2020 roku obserwujemy rosnące koszty naszej działalności. Podjęte przez nas kroki, aby zapewnić Wam wciąż atrakcyjną ofertę programową, nie zmieniając przy tym ceny, tylko spowolniły to, co nieuniknione. Zwiększające się wciąż wydatki utrzymania i rozwoju infrastruktury oraz wzrost cen za programy wyznaczone przez naszych nadawców, zmusiły nas do podjęcia tej, jakże trudnej decyzji — zmiany ceny abonamentu za Telewizję Kablową.

Nie gonimy za zyskiem, a reagujemy na dynamicznie zmieniające się sytuacje na rynku. W tym roku mija już 30 lat, odkąd jesteśmy z Wami, i chcielibyśmy pozostać jak najdłużej. Dlatego też to oświadczenie jest niejako prośbą o zrozumienie naszej sytuacji.

Podniesienie ceny pozwoli nam utrzymać naszą działalność, zapewniając nadal doskonałą obsługę i serwis na wysokim poziomie, jaki promujemy od lat. Większość z Was zna nawet naszych działających w terenie techników po imieniu i wie, że Panowie zawsze starają się wykonać swoją pracę nienagannie. Mamy spore grono lojalnych klientów, a wśród nich i takich, którzy są z nami od samego początku naszej działalności — dziękujemy Wam, że jesteście nadal z nami. Życzylibyśmy sobie byście nadal z nami pozostali. Wasza satysfakcja wiele dla nas znaczy i mamy nadzieję, że okażecie nam zrozumienie wobec zaistniałej sytuacji.

Z wyrazami szacunku:

Elwico — Zarząd wraz z całym zespołem technicznym, zespołem BOK oraz zespołem administrującym siecią.