Kontakt

Wyświetl większą mapę
 Informacje kontaktowe:
 
ELWICO S.C.
ul. Hlonda 103
41-933 Bytom

tel./fax +48 32 286 6759

email: biuro@elwico.pl


Biuro czynne:


od PN do PT  8:00 - 16:00Telewizja kablowa Elwico prowadzi działalność jako operator kablowy od 1993 roku. W minionych latach, doskonaląc ofertę usług, dostarczaliśmy naszym abonentom atrakcyjny pakiet programów telewizyjnych i radiowych. Wprowadzając zmiany w tej ofercie, zawsze staraliśmy się uwzględniać preferencje i oczekiwania odbiorców. Od 2001 roku rozpoczęliśmy świadczenie usługi dostępu do Internetu.

Podążając za potrzebami klientów, stale podnosimy parametry techniczne naszych łączy. Obecnie oferujemy abonentom nielimitowany dostęp do Internetu o prędkościach zgodnych ze standardami rynkowymi.

W połowie 2010 roku we współpracy ze MicoNetem (obecna nazwa: Multimetro) uruchomiliśmy usługę telefonii cyfrowej. Jej odbiorcy mogą prowadzić całkowicie darmowe rozmowy wewnątrz sieci, korzystać z naprawdę niewielkich opłat taryfowych za połączenia do innych operatorów, ale przede wszystkim podłączać i eksploatować urządzenia dostępowe.

Na początku 2011 roku została wprowadzona usługa tewizji Cyfrowej o wysokiej rozdzielczości. Od września 2012 dostępne są wszystkie trzy Multipleksy Naziemnej Telewizji Cyfrowej (DVB-T).

Współpracując od wielu lat z wiodącymi producentami i dostawcami sprzętu telekomunikacyjnego, systematycznie modernizujemy infrastrukturę sieciową, tak aby również w przyszłości oferować usługi o jak najwyższej jakości.

Na co dzień utrzymujemy serwis operatorski ze zdalnym monitorowaniem parametrów pracy sieci. Gwarantujemy pełny nadzór nad sprawnością naszej sieci. Kształtując wysokość opłat, staramy się - mimo cyklicznego wzrostu cen i opłat - dostosować jego wysokość do możliwości finansowych abonentów. Nasze usługi oferujemy w pakietach lub pojedynczo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zainteresowanych jej szczegółami zapraszamy do Biura Obsługi Klienta lub prosimy o kontakt telefoniczny.