Telefonia Cyfrowa
 

USŁUGĘ ŚWIADCZYMY WE WSPÓŁPRACY:
Multimetro MicoNet Sp. z o.o., ul. Bielska 49, 43-190 Mikołów


1. Usługi telefonii VoIP polegają na możliwości wykonywania dowolnych połączeń telefonicznych oraz dodatkowych powiązanych usług telekomunikacyjnych z wykorzystaniem najnowszych technologii opartych na protokole SIP (Session Initiation Protocol).

2. Już wiele osób na całym świecie korzysta z CAŁKOWICIE DARMOWYCH połączeń wewnątrz sieci. Jeśli masz rodzinę czy znajomych w kraju bądź w różnych zakątkach świata, z którymi chcesz być w stałym kontakcie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

3. Lokalizacja abonentów dokonywana jest z wykorzystaniem umownego adresu (konta SIP). Dzięki temu abonenci mogą praktycznie dowolnie zmieniać swój punkt przyłączenia do sieci. Nie ma więc znaczenia, gdzie się znajdujemy, wciąż mamy swój własny numer telefonu stacjonarnego.

4. Rozwiązanie tego typu jest bardzo praktyczne i wygodne, ponieważ niezależnie od tego, czy w danym momencie znajdujemy się w Nowym Jorku, Pekinie czy Berlinie, przez cały czas dostępni jesteśmy pod tym samym numerem krajowym. Nie ma więc mowy o żadnych kosztach roamingu, rozmowa kosztuje nas tyle, co połączenie lokalne.


5. Jeśli oddziały Twojej firmy usytuowane są w różnych częściach Polski czy świata, ta oferta jest właśnie dla Twojej firmy! Prowadź CAŁKOWICIE DARMOWE rozmowy pomiędzy oddziałami firmy oraz znacznie obniż koszty rozmów telefonicznych.

6. Jeśli potrzebujesz stałego, CAŁKOWICIE DARMOWEGO kontaktu ze swoimi pracownikami i pomiędzy nimi, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

7. Korzystanie z telefonii Multimetro daje pełną kontrolę wydatków poniesionych podczas rozmów. Serwis nie posiada opłaty miesięcznej, jedynie opłacają Państwo koszty połączeń poza sieć Mutimetro na telefony stacjonarne i komórkowe (prosimy spojrzeć na cennik poniżej).

8. Po podpisaniu umowy otrzymują Państwo specjalne konto z siedmiocyfrowym numerem telefonu stacjonarnego.

Tani telefon stacjonarny czy to możliwe? TAK!!! - Sprawdź sam!!!

Cennik połączeń telefonii cyfrowej Multimero w Polsce i za granicą.

Cennik_Multimetro (ostatnie odświeżenie 1.06.2020)