Start usługi światłowodowej

Start usługi światłowodowej

Miło nam poinformować Państwa o wprowadzeniu nowej usługi internetu światłowodowego do naszej oferty. Początkowo nowa usługa będzie miała ograniczony zasięg terytorialny, ale sukcesywnie będziemy ten zasięg zwiększać.

Oferta usług światłowodowych jest skierowana nie tylko dla nowych klientów, bo zachęcamy również naszych aktualnych abonentów do przejścia na internet światłowodowy. Klienci otrzymają instalację w prezencie, a dodatkowo światłowód gwarantuje m.in. stałą prędkość transferu oraz doskonały sygnał optyczny, który nie ulega żadnym zakłóceniom.

Poniżej przedstawiamy adresy i okresy obejmujące czas trwania promocji na gratisową instalację. Pod danymi adresami będziemy również wywieszać na klatkach informacje o starcie usługi. W miarę powiększania zasięgu światłowodu informacje o dostępności będą pojawiać się pod kolejnymi adresami i z nowymi datami wyznaczającymi możliwość podłączenia.

  • budynki KNOSAŁY 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Radzionków : start od 24.04.2023
  • budynek SIKORSKIEGO 9 (A – H), Bytom : start od 8.05.2023

Jeśli są Państwo zainteresowani i chcieliby wyznaczyć termin podłączenia usług światłowodowych (bądź omówić inne szczegóły), to zapraszamy do kontaktu: BOK (32)286-67-59.
W miarę rozszerzania się zasięgu naszych usług światłowodowych będziemy edytować niniejszy post.

Poniżej znajdują się linki do ofert:

Internet światłowodowy: https://elwico.pl/internet-ftth/

Internet światłowodowy + Telewizja : https://elwico.pl/pakiety-ftth/