Systemu monitoringu Śląsk

Zastosowania monitoringu

Monitoring to podstawowy sposób ochrony Twojego obiektu. Składa się na niego zintegrowany system kamer i rejestratorów wraz z dyskiem twardym. Spełnia on dwojaką funkcję. Po pierwsze, jest Twoimi oczami, dzięki czemu możesz być pewien, że wszystko w firmie jest pod kontrolą. Po drugie, pełni rolę prewencyjną, powstrzymując wiele potencjalnych zagrożeń zewnętrznych i wewnętrznych. Rozwój technologii w zakresie jakości obrazu i transferu bezprzewodowego czyni z monitoringu podstawowy sposób ochrony Twojego obiektu, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo.

Nowoczesne systemu monitoringu

Aby sprostać rosnącym potrzebom bezpieczeństwa, mamy w ofercie nowoczesne systemy monitoringu oraz telewizji przemysłowej. W naszym asortymencie znajdują się wszystkie rodzaje kamer (IP, HDCVI, TVI) dzięki czemu dopasujemy właściwe rozwiązanie do Twoich potrzeb. Nasze instalacje gwarantują najwyższą jakość obrazu, a świadczony przez nas serwis informatyczny pozwoli na maksymalne wykorzystanie ich potencjału. Jeśli dotąd stosowałeś tradycyjną ochronę, to dzięki odpowiednio dobranemu systemowi monitoringu możesz znacznie zredukować koszty przy jednoczesnym podniesieniu jakości.

Podgląd zdalny

Prowadzisz biznes i często jesteś poza firmą? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci zdalnego podglądu, który umożliwia oglądanie widoku z kamer na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu masz kontrolę nad swoim biznesem z dowolnego miejsca na globie. Jeśli chcesz wiedzieć co dzieje się w Twojej firmie, a jednocześnie korzystać z wolnego czasu, to zdalny podgląd jest idealny dla Ciebie. Wielu naszych klientów w Warszawie doceniło już korzyści płynące z tej technologii.

Korzyści z zastosowania monitoringu

  • zwiększone bezpieczeństwo zewnętrzne i wewnętrzne
  • więcej czasu dla Ciebie i Twojej rodziny
  • redukcja kosztów ochrony
  • funkcja prewencyjna i odstraszająca
  • pełna kontrola nad Twoją firmą

Zadzwoń/napisz i zapytaj o szczegóły:

TEL: 603 359 993 lub TEL: 602 396 601

E-MAIL: kamery@elwico.pl